top of page

КИЇВСЬКИЙ АТЕНЕЙ. Мистецький Київ XVII-XVIII століть

Валерій Шевчук

Історія

Кількість сторінок: 672

Параметри: 230 х 297 х 75 мм; вага 2,8 кг

Рік: 2015

ISBN: 978-966-7845-88-9

КИЇВСЬКИЙ АТЕНЕЙ. Мистецький Київ XVII-XVIII століть

«Київський атеней. Мистецький Київ XVII-XVIII століть» — видавничий проект kmbs/родовід, приурочений до 400-ліття Києво-Могилянської академії.


Книга підтведжує самобутність української культури, розкриває її силу та глибину. У ній представлено творчість київських письменників, живописців, графіків та будівничих 17-18 століть — свідчення, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи.


Книга «Київський атеней» є результатом багаторічної праці письменника й історика Валерія Шевчука та мистецтвознавця Юрія Іванченка. Майже двадцять років книга зберігалась лише у рукописах, але цього жовтня за ініціативи Києво-Могилянської бізнес-школи, сприяння «Діамантбанку» та видавництва РОДОВІД книга буде представлена світу


В’ячеслав Брюховецький, почесний Президент Могилянки, що був учасником презентації, назвав книжку найбільшим та найвагомішим подарунком до 400-річчя Академії.


Словом «атеней» у Давній Греції називали літературні та мистецькі зібрання і товариства, зокрема при учбових закладах. Поняття «Київський атеней» виникло в гурті поетів і вчених, що його зібрав біля себе Петро Могила, тому його ще називали «Києво-Могилянським Атенеєм».

Видавничий проект kmbs та Родовід, приурочений до 400-ліття Києво-Могилянської академії.

bottom of page